זירת המומחים

מסך לבן לאירועים

מסך לבן לאירועים זהו סטודיו נייד אשר ממקמים אותו באירועים שונים עם כל הפלאשים והתאורה. מדובר באחת האטרקציות המעניינות ביותר באירועים- כל הפרטים בכתבה הבאה.

מהו מסך לבן לאירועים?

מסך לבן לאירועים זהו סטודיו נייד אשר ממקמים אותו באירועים שונים עם כל הפלאשים והתאורה. מדובר באחת האטרקציות המעניינות ביותר באירועים. נוסף על זאת, ניתן לצרף לצילומים אביזרים שונים וכך יוצרים אווירה מעניינת ביותר והופכים את האירוע לייחודי ביותר. בין אם מדובר בחתונה או בת מצווה- אין ספק כי מדובר באטרקציה מעניינת במיוחד.

 כיצד זה עובד?

לשאלה כיצד זה עובד, הרי צוות מקצועי יגיע למקום האירוע ויקים את האולפן הייחודי של המסך הלבן בתוספת של אביזרים מיוחדים אשר ישדרגו את האירוע ויהפכו את האירוע לייחודי וכך אף, אחד לא יפספס את האטרקציה הייחודית ביותר. הצוות המקצועי יגיע שעה לפני האירוע ויבחר את המקום המתאים ביותר להקמת המסך הלבן כך שכל האורחים יראו את האטרקציה. כל אורח אשר מגיע לאירוע יכול לבחור מבין האביזרים השונים על מנת לשדרג את החוויה. מה לגבי התמונות? התמונות יהיו מוכנות זמן קצר מכן.

 באילו אירועים ניתן לשלב מסך לבן?

לשאלה באילו אירועים ניתן לשלב מסך לבן, התשובה היא כי ניתן לשלב מסך לבן בכל האירועים. בין אם מדובר בחתונה או בת מצווה, אפשר לשלב את המסך הלבן בכל האירועים השונים. במידה ואתם רוצים לשדרג את האירוע שלכם ולהכניס אוירה נעימה במיוחד, באמצעות המסך הלבן תהיה לכם אופציה לעשות זאת.
מסך לבן לאירועים

מגן ראש למיטת תינוק- מה חשוב לדעת לפני הרכישה?

ראשו של תינוק רך מאוד ופגיע לפציעה. סיבת המוות השכיחה ביותר אצל תינוקות מתחת לגיל שנה היא מחנק או חנק. כאשר תינוק ישן על הגב, יש להגן על הראש מפני מעיכה או חבטות מחפצים בעריסה.

היתרונות של הגנה על ראש מיטת תינוק הם כדלקמן:

היתרונות של מגן ראש למיטת תינוק רבים וכעת נפרט:

  • זה מונע פציעות בראשו של תינוק ישן
  • זה מפחית את הסיכון למוות מחנק או מחנק
  • זה מסייע במניעת תסמונת מוות פתאומי של תינוקות (SIDS) שהיא סיבת המוות המובילה לתינוקות בין 1 חודש לגיל שנה.

מה צריך להיות העובי של מגן הראש?

ראשו של תינוק הוא החלק הכבד ביותר בגופו, ולכן צריך להגן עליו. ראש המיטה של מיטת תינוק צריך להיות בעובי של לפחות 1 אינץ' ולפחות 4 סנטימטרים של מרווח בין החלק העליון של המזרון לחלק העליון של ראש המיטה.

מה חשוב לדעת לגבי הרכישה של מגן ראש?

במידה ואתם רוצים לשמור על חיי התינוק שלכם, הרי עליכם לרכוש את המוצר עבורו וגם עבורכם, כך תהיה לכם האפשרות ליהנות משקט נפשי לאורך זמן רב. היום ישנן חנויות רבות המציעות את המוצר ורצוי לבצע השוואה בין החנויות השונות טרם הרכישה.