זירת המומחים

השכרת ציוד לאירועים

מארגני אירועים הופכים יותר ויותר יצירתיים עם האופן שבו הם משתמשים באירועים שלהם. בעבר, הם פשוט היו שוכרים אולם או מקום גדול לאירוע שלהם. אבל כיום, מארגני אירועים יכולים להשכיר כל מיני ציוד לאירוע – החל מאוהלים ועד כסאות.

אם אתם מחפשים ציוד להשכרה לאירוע, תוכלו לשכור מחברות ועסקים המתמחים במתן שירות השכרת ציוד לאירועים. חברות אלו מספקות כל ציוד שתצטרך לאירוע שלך.

סוגי ציוד לאירועים

השכרת כסאות הינו שירות המספק כסאות לאירועים כגון חתונות, כנסים ומסיבות.

יש הרבה סיבות לשכור כסאות במקום לקנות אותם. ראשית, השכרת כסאות זולה יותר מרכישתם. סיבה נוספת היא שזה חוסך לחברה כסף בטווח הארוך מכיוון שהם לא צריכים לקנות כסאות חדשים בכל פעם שהם צריכים אותם.

השכרת כסאות גם הופכת את האירוע למאורגן ויעיל יותר מכיוון שהחברה לא צריכה לדאוג לכמה כסאות הם צריכים או היכן לשים אותם בסיום השימוש בהם.

השכרת מקררים לאירועים

השכרת מקררים לאירועים הינו שירות המאפשר למתכנני ומארגני אירועים השכרת מקררים מחברה. זוהי דוגמה לשינוי בשוק לשירות מזון, שצומח במהירות.

ההשכרה מאפשרת למתכנני ומארגני אירועים לוודא שיש בידם מספיק מוצרי מזון עבור האורחים שלהם. זה גם עוזר להם לחסוך זמן בכך שהם לא צריכים לחפש או לקנות ציוד חדש בכל פעם שהם מארחים אירוע.
השכרת ציוד לאירועים

השכרת פטריות חימום

פטריות חימום הן דרך מצוינת לשמור על חום האורחים במהלך אירוע, שכן הן פולטות חום בצורת קרינת אינפרא אדום. ניתן לשכור אותם גם לאירועים הדורשים אווירה עדינה יותר, כמו חתונה או ארוחת ערב.

ישנם שני סוגים של פטריות חימום:

– הסוג הראשון מכונה בדרך כלל "מחממי פטריות" ואלה פועלים על ידי פליטת אור אינפרא אדום שמחמם את האוויר סביבם. הם מגיעים בדרך כלל בצורות עגולות בקוטר של 12 אינץ' או פחות ונועדו להיות מונחים על גבי שולחנות או שולחנות קוקטייל.

– הסוג השני נקרא "מחמם אינפרא אדום" ואלה פולטים אור אינפרא אדום מכל עבר, מה שהופך אותם לאידיאליים עבור חללים גדולים יותר כמו אולמות נשפים או תיאטראות. לתנורי אינפרא אדום יש בדרך כלל קוטר

מלבד השכרת ציוד לאירועים כיום רבים מהאנשים מביאים לאירוע שלהם שירותי בר ובמיוחד בר לחתונה.

בר אקטיבי

הבר האקטיבי הוא תכונה חדשה בתעשיית החתונות. זהו בר המגיש סוגי אלכוהול מגוונים לאורחים במהלך קבלת הפנים והאירוע עצמו. והוא יכול לשמש גם לאירוח מסיבות פרטיות, כמו גם גיבוש צוות ומפגשים חברתיים.

השכרת בר אקטיבי לאירועים היא דרך מצוינת לחסוך בכסף ולקבל יותר שליטה על תקציב האירוע. אתה יכול להחליט כמה אתה רוצה להוציא על המשקאות, כמו גם כמה אתה מוכן להוציא על עלויות המקום.

בנוסף, ניתן לרכוש חבילת בר הכוללת ברמנים, מה שחוסך לכם את הכסף והטרחה בחיפוש ברמנים.