זירת המומחים

עורך דין חוזים

דיני חוזים הוא תחום המשפט העוסק בזכויות ובחובות הנובעות מהסכמים, בדרך כלל חוזים. עורכי דין חוזים עוסקים בעניינים כאלה בהקשר של ליטיגציה או ייעוץ כיצד לקדם ולהגן על אינטרסים עסקיים. עורך דין חוזים יעבוד במגוון רחב של תחומים, לרבות רישוי קניין רוחני, דיני עבודה, דיני הגנת הצרכן, בנקאות ופיננסים ונאמנויות.

מה התפקיד של עורך דין חוזים?

דיני חוזים הוא תחום המשפט העוסק בזכויות ובחובות הנובעות מהסכמים, בדרך כלל חוזים. עורכי דין חוזים עוסקים בעניינים כאלה בהקשר של ליטיגציה או ייעוץ כיצד לקדם ולהגן על אינטרסים עסקיים. עורך דין חוזים יעבוד במגוון רחב של תחומים, לרבות רישוי קניין רוחני, דיני עבודה, דיני הגנת הצרכן, בנקאות ופיננסים ונאמנויות. עורכי דין חוזים יכולים להיות מסווגים באופן נרחב לשתי קטגוריות – עסקה וליטיגציה.

עורכי דין חוזים עסקיים מעורבים בעריכת חוזים ובבדיקתם, שעשויים להיות כרוכים בהתדיינות משפטית או לא. עורכי דין חוזי ליטיגציה, לעומת זאת, מייצגים לקוחות בסכסוכים הקשורים לתביעות הפרת חוזה. שכירת עורך דין  מומחה בחוזים יכולה להיות הפתרון לבעיה זו, שכן מדובר באנשי מקצוע בעלי ניסיון של שנים בתחום המשפטי.
עורך דין חוזים

אילו שירות מציע עורך הדין?

עורכי דין חוזים מציעים מגוון רחב של שירותים מקצועיים כגון:

  • טיפול בכל הניירת המייגעת ומילוי הטפסים הנכונים.
  • מכסה אתכם במהלך המשפט.
  • מתן חוות דעת מומחה בכל תחום נתון (החל מהגנה פלילית ועד סכסוכי רכוש).
  • פנייה לעדים או מומחים שהיה קשה לך להגיע אליהם בעצמכם.
  • טיפול בכל אותם מצבים מסובכים שעלולים להיווצר בעת הופעתם בבית המשפט בשמכם.
  • ניסוח ועיון בחוזים או מסמכים אחרים הזקוקים לייצוג משפטי.
  • מתן ייעוץ בכל עניין משפטי שאתם צריכים עזרה.

ליווי רגולטורי

תמיכה רגולטורית עוסקת בוויסות הרגולציה. זה בשביל לוודא שהתקנות מבוצעות. ליווי רגולטורי עשוי להידרש כאשר ישנן תקנות חיצוניות המוטלות על חברה על ידי תקנת הציבור או על ידי לקוחותיה או בעלי המניות שלה. ציות לתקנות כולל שמירה על רישומים של פעילויות כדי להראות שהחברה מצייתת לתקנות ממשלתיות, כגון אלו הקשורות לבטיחות, בריאות, עבודה ותעסוקה, מיסוי וביטחון לאומי.

קיימת  מיכה רגולטוריים כדי לזהות ולסייע בפתרון בעיות ציות לרגולציה. חברות עשויות להזדקק לידע, משאבים או תוכניות מיוחדים שיעזרו להן לעמוד בסטנדרטים של שירותים פיננסיים, שירותי בריאות, בטיחות סביבתית ותעשיות אחרות. ארגונים אלה עוזרים ללקוחותיהם לעמוד ביעילות בדרישות הדרושות לעמידה בדרישות.

להלן כמה מקרי שימוש לתמיכה רגולטורית

  • הגנה מפני הונאות: כל חברה צריכה לעמוד בתקנות שונות בכל מדינה בה היא פועלת. התקנות מונעות גם הונאות על ידי מתן סט כלים שיכולים לשמש כתמרור אזהרה מפני פעולות הונאה שנעשות בשם הלקוח. על ידי ידיעה כיצד לזהות פעילויות הונאה, חברות יכולות לעבוד יחד עם הרגולטורים בזיהוי סוגים כאלה של התנהגויות ולהיות מוגנות מפניהן.
  • הגנה מפני סוגים מסוימים של פשיעה: התקנות מונעות פשיעה על ידי ציון מהי התנהגות פלילית ואילו עונשים קשורים לפשעים שונים.